O nas

 

 

O nas

Przygotowanie ofert ubezpieczeń dla Placówek oświatowych to nasza specjalność. Jesteśmy Ogólnopolską Agencją Ubezpieczeniową zajmującą się ubezpieczeniami NNW, które są kierowane do Placówek Oświatowych (przedszkola, szkoły podstawowe, szkoły ponadpodstawowe, uczelnie wyższe).

Nasze oferty budujemy z wiodącymi na polskim rynku Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Oferty, których jesteśmy autorami funkcjonują jako indywidualne Programy Ogólnopolskie. Dla wielu Towarzystw Ubezpieczeniowych jesteśmy partnerem o strategicznym znaczeniu.

Nasze doświadczenie w branży ubezpieczeniowej sięga kilkunastu lat. Oferty przez nas przedstawiane charakteryzują się bardzo szerokimi zakresami ubezpieczenia, wysokimi sumami ubezpieczenia, oferujemy wiele wariantów co daje możliwość wyboru dopasowanej do potrzeb Ubezpieczonych oferty ubezpieczenia.

Naszym nadrzędnym celem jest zwiększanie świadomości rodziców co do wyboru dobrego ubezpieczenia dla swojego dziecka. Dążymy do tego aby nasi klienci dokonywali rozważnych decyzji. Nie boimy się porównań, a wręcz zachęcamy do analizy wszystkich posiadanych ofert i skonfrontowania ich z naszymi ofertami. Doskonale wiemy, które warunki dobrze się prezentują w ofertach, a które rzeczywiście są dobre i warte swojej ceny. Potwierdzają to tysiące zadowolonych klientów.

O ofercie

Nasza Agencja specjalizuje się w oferowaniu ubezpieczeń dla Placówek Oświatowych na terenie całego kraju. Nasze negocjacje z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi służą stworzeniu ofert doskonałych. Na rok szkolny 2018/2019 wybraliśmy oferty kilku z nich. Zawierają one specjalnie wynegocjowane przez nas taryfy, które swoimi warunkami okażą się prawdopodobnie korzystniejsze, od warunków oferowanych Państwu do tej pory, a zakres ubezpieczenia zawarty w tych ofertach jest przy tym bardzo bogaty.

Cieszymy się z tego, że świadomość rodziców co do wyboru ubezpieczenia szkolnego NNW stale rośnie. Korzystając z naszych ofert, klient ma poczucie bogatej oferty ubezpieczenia, w bardzo konkurencyjnej cenie.

Wybierając ubezpieczenie u nas masz pewność:

  • wysokiej sumy ubezpieczenia (a co za tym idzie wyższych wypłat przy trwałym uszczerbku na zdrowiu)
  • ubezpieczenia 24h na dobę, 7 dni w tygodniu – w szkole i poza nią
  • wypłaty diety szpitalnej w wyniku nieszczęśliwego wypadku – płatnej od 1-go dnia pobytu w szpitalu
  • wypłaty diety szpitalnej w wyniku choroby – płatnej od 1-go dnia pobytu w szpitalu
  • zwrotu kosztów: leczenia, rehabilitacji, leczenia stomatologicznego
  • ochrony dla uczniów wyczynowo uprawiających sport – w szkole i poza nią
  • dostępu do bogatego pakietu Assitance

Zapoznaj się z naszymi ofertami. Znajdziesz tam informacje niezbędne do podjęcia właściwej decyzji.

Oferty zostały z pewnością przekazane Placówce , do której uczęszcza Twoje dziecko. Zapytaj o naszą ofertę.